Kategoriler

ithalduvarkagit.com’a  girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

ithalduvarkagit.com’da sunulan hizmetler Erdağ Yapı Dekrasyon İnşaat ve Bilişim  Ticaret LTD STI. (Süleyman Demirel Cad. Sunflower AVM. No: 25 Esenyurt - Esenkent  / İSTANBUL )-BEYLİKDÜZÜ VD. 342 032 78 73 V.NO  tarafından sağlanmaktadır ve ithalduvarkagit.com üzerinde her turlu yetki Erdağ Yapı firmasına aittir.

ithalduvarkagit.com sitesindeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sonucunda, sözleşmenin ihlalinden ya da başkaca sebeblerden ötürü, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Erdağ Yapı Dekrasyon İnşaat ve Bilişim  Ticaret LTD STI. sorumlu değildir.

ithalduvarkagit.com’dan sipariş verebilmek için, kullanıcılar hesap açmak zorundadır. Aksi durumlar için hesap açmak zorunlu değildir.

ithalduvarkagit.com mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile yapılmış olan bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

ithalduvarkagit.com yayınlanan metin, grafik, logo, imler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ithalduvarkagit.com veya içerik sağlayıcılarına ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Sayılan bu unsurların ithalduvarkagit.com‘un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması ve satılması yasaktır. Kullanıcılar ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir.

Hak sahibinden izin alınmadıkça, bir kimsenin fikri ve sınai mülkiyet haklarını çiğneyen hiçbir bilgi, yazılım, tasarım, doküman ya da başka malzeme postalanamaz ya da iletilemez. Virüs veya başka zararlı unsurları barındıran; ticari amaç taşıyan ya da reklam teşkil eden; tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme postalanamaz ve kullanılamaz.

ithalduvarkagit.com kullanıcılarının ve  üyelerinin, site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir.

ithalduvarkagit.com kullanıcılarının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere uymamaları halinde, ithalduvarkagit.com’dan hizmet almaları engellenebilir ya da üyelik süreçleri iptal edilebilir.